Izveštaj sa pojedinačnog Prvenstva Srbije za kadete i kadetkinje 2013

Objavio | February 24, 2013 u 11:54 am | Nema komentara | Domaća takmičenja, Pojedinačno prvenstvo Srbije za kadete i kadetkinje, Vesti

Pojedinačno prvenstvo za kadete i kadetkinje održano je  prema kalendaru takmičenja u Nišu 23.02.2013. godine u tehničkoj organizaciji Džudo kluba Niš Naissus iz Niša.

Takmičenje je održano na tri borilišta.

Na takmičenju je učestvovalo 171 takmičara 110 dečaka i 61 devojčica. Za osvojene plamane takmičari su dobili  diplome i medalje. Proglašeni su najuspešniji takmičar i takmičarka i to Momčilović Aleksandra  i Sarić Marko isti su dobili pehare.

Na ovom takmičenju postignuti su sledeći rezultati:

 

KADETI                                                                      KADETKINJE

 

– 50 kg.                                                                             – 40 kg.

1. SARIĆ MARKO, Dinamo                                   1. BEĆAGUL SNEŽANA, Lepa Srbije

2. MANČIĆ AALEKSANDAR,OJK Beograd

3. PEJČIĆ MIHAJLO, OJK Beograd                            – 44. kg.

3. KRSTIĆ ALEKSA, Kinezis                                 1. VUKOVIĆ MARIJA, Slavija

5. PETROVIĆ MILOŠ, Omladinac                         2  PERIĆ MILJANA, Radnički

5. ZDRAVKOVIĆ BOJAN,OJK Beogard              3. KENESKI TAMARA, Partizan Ki.

3. STAMENKOVIĆ MILICA, Vuk

 

– 55 kg.                                                                            – 48 kg.

1. JOVANOVIĆ FILIP, OJK Beograd                     1. SAKAL ANITA, Proleter

2. MADŽAREVIĆ UROŠ, Ruma                             2. IVKOVIĆ ANJA,Cement

3. DIMČIĆ SLAVOLJUB, Kinezis                           3. JANKOVIĆ SRĐANA, Partizan Leskovac

3. ZENUNI SADRI, OJK Beograd                          3. RANĐELOVIĆ SARA, Voždovac

5. STEFANOVIĆ DUŠAN, OJK Bor

5. JOVANOVIĆ MIHAJLO, Kinezis

 

– 60 kg.                                                                            – 52 kg.

1. GRANDIČ MARKO, Ruma                               1. MOMČILOVIĆ ALEKSANDRA, Niš

2. MILENKOVIĆ ANDRIJA, Kinezis                   2. BOSNIĆ ANA, TSK Temerin

3. STOJADINOV ALEKSA, Dinamo                    3. JOVANOVIĆ TAMATA, OJK Beograd

3. BUNČIĆ MILAN, Crvena Zvezda                     3. JANČIĆ KATARINA, OJK Beograd

5. KRSTIĆ VELJKO, Niš                                      5. GOLUBOVIĆ TIJANA, Carina

5. VELJKOVIĆ MILAN, Kinezis                          5. NIKOLIĆ MILICA, Carina

 

– 66 kg.                                                                             – 57 kg.

1. BUNČIĆ STRAHINJA, Crvena Zvezda              1. OPAČIĆ ANA, Bezbednost N.S.

2. OBLAK MARKO, Kinezis                                  2. RISTIĆ JOVANA, 13. Maj Jagodina

3. PETROVIĆ NEMANJA, Niš                              3. LEŽAJIĆ ANDRIJANA, Crvena Zvezda

3. LEĐANAC OGNJEN, Džuns Novi Sad             3. GAJIĆ ZORANA, Sremac Jarak

5. NERANDŽIĆ ALEKSANDAR, OJK Bg.          5. PATAKI JELENA, Lokomotiva

5. SABO ROBERT, Mladost Bečej                           5. PENKOV MERI, Kinezis

 

– 73 kg.                                                                             – 63 kg.

1. MAJDOV NEMANJA, Crvena Zvezda               1. TINTOR TEA, TSK Temerin

2. MOSIĆ FILIP, Kinezis                                        2. DENIĆ KATARINA,Crvena Zvezda

3. ILIĆ MIODRAG, Brus                                        3. MAJER BILJANA, Kinezis

3. SARIĆ DUŠAN, Proleter                                     3. SAVIN MARIJA, Pančevo

5. DRAMIĆANIN LAZAR, OJK Beograd              5. JANOVIĆ SILVIJA, Bačka

5. MIHAJLOVIĆ MILAN, Partizan Leskovac         5. DAKIĆ SVETLANA, Knjaz Miloš

 

– 81 kg.                                                                             – 70 k

1. ĐUKANOVIĆ IVAN, Čukarički                           1. BALTIĆ KATARINA, Čukarički

2. ŽIVANOVIĆ STEFAN, OJK Beograd                2. PANIĆ NADA, LSK Laćarak

3. ĆIRKOVIĆ PETAR, Rekord                               3. ŽIVKOVIĆ MARIJA, 13. Maj Jagodina

3. KULIDŽAN ALEKSA, Pančevo                         3. GRUBIŠIĆ NEVENA, Partizan Ki.

5. ĐINOVIĆ MLADEN, Trudbenik                       5. VIDOVIĆ PETRA, Partizan Ki.

5. STOJČIĆ NIKOLA, Bezbednost                         5. MIHAJLOVIĆ TAMARA, OJK Bor

 

– 90 kg.                                                                             + 70 kg.

1. ĐINOVIĆ FILIP, Trudbenik                              1. STOŠIĆ ANĐELA,13. Maj Jagodina

2. BAKIĆ ALMIN, Tutin                                        2. BODIGORIĆ MILICA, Crvena Zvezda

3. DRAGOVIĆ DUŠAN, Mladost Bečej                 3. JOVIČIĆ ĐURĐINA, TSK Temerina

3. DIMITRIJEVIĆ ALEKSA, Kinezis                    3. VIDARIĆ MILICA, Novi Sad

5. MAKSIMOVIĆ JOVAN, Kinezis                       5. MAROJEVIĆ VASILIJA, Čukarički

5. MILOŠEVIĆ FILIP, Klisa Novi Sad                   5. PLATIŠA MILICA, TSK Temerin,

 

+ 90 kg.

1. VUKOVIĆ PETAR , Zemun

2. BULJA MLADEN, Dinamo

3. ĆULUM ŽARKO, Rekord

3. NIKOLIĆ MARKO, Bor

5. ČOJDER JOVAN, Klisa NS

5. KOSTIĆ VLADIMIR, Cement

 

Izveštaj sačinila

Lidija Popović

Predsednik TK DŽSS

Prof. Dr Miroljub BLAGOJEVIĆ

 


PLASMAN PO KLUBOVIMA:

KADETI

mesto klub br. takmičara zlatna srebrna bronzana V mesto
1. JK CRVENA ZVEZDA 4 2 1
2. OJK BEOGRAD 13 1 2 2 3
3. JK DINAMO 7 1 1 1
4. JK RUMA 4 1 1
5. JK TRUDBENIK 3 1 1
6. JK ЧУКАРИЧКИ 6 1
6. JK ЗЕМУН 1 1
7. JK КИНЕЗИС 12 3 3 3
8. JK ТУТИН 1 1
9 JK REKOR 3 2
10. JK  NIŠ 5 1 1
10. JK MLADOST Bečej 2 1 1
11. JK DŽUNS NS 2 1
12 . JK PANČEVO 2 1
12. JK BOR 2 1
12. JK BRUS 3 1
12. JK PROLETER 2 1
13. JK KLISA 3 2
14. JK MLADOST BEČEJ 2 1
14. JK CEMENT 2 1
14. BEZBERDNOST 1 1
14. JK PARTIZAN LESKOVAC 3 1
12. JK OMLADINAC STEPAN. 4 1

KADETKINJE

mesto klub br. takmičara zlatna srebrna bronzana V mesto
1. JK TSK TEMERIN 4 1 1 1 1
2. JK 13. MAJ JAGODINA 3 1 1 1
3. JK ČUKARIČKI 3 1 1
4. JK SLAVIJA 2 1
4. JK NIŠ 2 1
4. JK PROLETER 3 1
4. JK BEZBEDNOST NS 1 1
4. JK LEPA SRBIJA 1 1
5. JK CRVENA ZVEZDA 4 2 1
6. JK RADNIČKI 3 1
6. JK  CEMENT 3 1
6. JK   LSK LAĆARAK 1 1
7. JK  PARTIZAN KIKINDA 5 2 1
8. JK KLISA 2 2
8. OJK BEOGRAD 2 2
10. JK PARTIZAN LESKOVAC 1 1
10. JK LOKOMOTIVA 1 1
10. JK SREMAC 1 1
10. JK PANČEVO 1 1
10. JK VUK 1 1
10. JK VOŽDOVAC 1 1
11. JK CARINA 3 2
12. JK BAČKA 1 1
12. JK KNJAZ MILOŠ 3 1
12. OJK BOR 1 1
12. JK KINEZIS 2 1

 

PLASMAN PO TAKMIČARSKIM REGIONIMA

– KADETI

plasman takm. 

region

br. klubova br. takmičara zlatna srebrna bronzana V mesto
1. BEOGRAD 10 34 6 2 5 5
2. VOJVODINA 16 42 2 2 5 6
3. CENTRA.SRB. 10 34 4 6 5

 

– KADETKINJE

plasman takm. 

region

br. klubova br. takmičara zlatna srebrna bronzana V mesto
1. VOJVODINA 13 27 4 3 6 3
2. CENT.SRBIJA 9 16 2 1 5 4
3. BEOGRAD 8 18 2 3 3 3

 

OSTVARENE KVOTE ZA 2014. GODINU

 

KADETI:

R.B. REGION – 50 – 55 – 60 – 66 – 73 – 81 – 90 + 90
1. BEOGRAD 2 2 1 1 1 3 1 2
2. VOJVODINA 1 1 2 2 1 1 2 1
3. CEN.SRBIJA 1 1 1 1 2 1 1

 

KADETKINJE:

R.B. REGION – 40 – 44 – 48 – 52 – 57 – 63 – 70 + 70
1. VOJVODINA 2 2 2 2 3 2 2
2. CEN.SRBIJA 1 1 1 1 1 1
3. BEOGRAD 1 1 1 1 1 1 1 1

 

Izveštaj sačinila

Lidija Popović

PREDSEDNIK TK JSS

Prof. dr. Miroljub Blagojević



Kompletne rezultate u PDF formatu (za štampu) možete videti i preuzeti ovde.

Plasman po klubovima i kvote regionalnih saveza za 2014. godinu  u PDF formatu (za štampu) možete videti i preuzeti ovde.


Galerija fotografija:

[nggallery id=66]


Komentari

Morate biti prijavljeni da biste ostavili komentar.

© 2011 WideZine. All rights reserved.