Izveštaj sa održanog prvenstva Srbije za juniore i juniorke Niš 13. april 2013. godine

Objavio | April 15, 2013 u 9:13 am | Nema komentara | Pojedinačna takmičenja JSS, Pojedinačno prvenstvo Srbije za juniore i juniorke, Vesti

Prvenstvo Srbije za seniore i seniorke  održano je prema kalendaru takmičenja 13. aprila 2013. godine u Nišu u sali OŠ „Miroslav Antić“ u  organizaciji Džudo kluba „Kinezis“ iz Niša.

Takmičenje je održano na 3 borilišta.

Na takmičenju je učestvovalo 174 takmičara  69 u ženskoj i 105 u muškoj konkurenciji.

Takmičari su za osvojene plasmane dobili medalje i diplome  Proglašeni su i najuspešniji takmičari. U ženskoj konkurenciji Božić Sara iz Džudo kluba „Kinezis“ Niš, u muškoj konkurenici Majdov Stefan  iz JK „Crvena Zvezda“ Beograd.

 

Takmičari su postigli sledeće rezultate:

 

JUNIORI                                                              JUNIORKE

 

– 55 kg.                                                           – 44 kg.

1. Kajić Jasmin, Cement                              1. Savić Julijana, Čukarički

2. Jovanović Filip, OJK Beograd.                2. Vuković Marija, Slavija

3. Nurkić Filip, Kinezis                               3. Jovanović Gorana, Lokomitiva

3. Majkić Miomir, Tori                                3. Keneški Tamara, Partizan Kikinda

5. Đorđević Dejan, Dragon

5. Sarić Marko, Dinamo

 

– 60 kg.                                                          – 48 kg.

1. Jurakić Denis, Partizan Kikinda              1. Nikolić Milica, Crvena Zvezda

2. Grandić Marko, Ruma                            2. Sakal Anita, Proleter

3. Milenković Andrija, Kinezis                    3. Lazić Milica, Bačka

3. Vojinović Mihajlo, OJK Beograd            3. Mikić Aleksandra, Carina

5. Krstić Veljko, Niš                                   5. Đorđevski Tamara, Čukarički

5. Živković Đorđe, Bor                              5. Ivković Anja, Cement

 

– 66 kg.                                                             – 52 kg.

1. Nikolajević Predrag, Dinamo                     1. Momčilović Aleksandra, Niš

2. Vukićević Marko, OJK Beograd                2. Jaslar Milica, OJK Beograd

3. Mirković Stefan, Niš                                  3. Dejanović Anđelija, Kinezis

3. Oblak Marko, Kinezis                                3. Stanković Milica, Niš

5. Petrović Nemanja, Niš                               5. Veljković Katarina, Partizan Novi Sad

5. Stamenković Predrag, Kinezis                    5. Jovanović Tamara,OJK Beograd

 

 

– 73 kg.                                                              – 57 kg.

1. Nikolić Milan, Crvena Zvezda                  1. Božić Sara, Kinezis

2. Bogdanović Nenad, Žandarmerija            2. Ristić Jovana, 13. Maj Jagodina

3. Mosić Filip, Kinezis                                  3. Simić Monika, Kinezis

3. Ćurčić Srđan, Sloven                                3. Opačić Ana, Bezbednost N.S.

5. Detari Stefan, Partizan Kikinda                5. Ležajić Andrijana, Crvena Zvezda

5. Niškanović Jovan, Proleter                       5. Majer Biljana, Klisa

 

– 81 kg.                                                               – 63 kg.

1. Majdov Stefan, Crvena Zvezda                 1. Šimonković Nataša, Partizan N.S.

2. Elezović Božo, Partizan Kikinda              2. Opačić Marija, Bezbednost N.S.

3. Vuković Damjan, Bezbednost N.S.          3. Ilić Katarina, Carina

3.Kulidžan Aleksa, Pančevo                         3. Tuba Ira, DŽSB

5. Banjac Drago, Slavija                                5. Janović Silvija, Bačka

5. Jovanović Miloš, Novi Beograd                5. Đorđević Jovana, Kinezis

 

– 90 kg.                                                              – 70 kg.

1. Glušac Mateja Luka, Rekord                    1. Jandrić Ivana, Partizan N.S.

2. Novaković Luka, Partizan Bg.                 2. Tintor Sara, TSK Temeri

3. Begović Aleksasndar, Novi Beograd        3.Grubišić Nevena, Partizan Kikinda

3. Nikolić Nemanja, Kanjiža                       3. Živković Marija, 13. Maj Jagodina

5. Bakić Almin, Tutin                                  5. Dumitrašković Sara, Dinamo

5. Šimonković Stefan, Ruma                        5. Rakić Vesna, Borac Lav Avto

 

100 kg.                                                                – 78 kg.

1. Bodirogić Srđan, Crvena Zvezda              1. Tuba Una, Partizan  Bg.

2. Babić Risto, Slavija                                   2. Mihajlović Tamara, OJK Bor

3. Vuković Petar, Zemun                              3. Aćimović Kristina, TSK Temerin

3. Prvulov Nemanja, Klisa                            3. Bukovac Milica, Brus

5. Nikolić Marko, Bor

5. Ćurčić Siniša, Turija

 

+100 kg.                                                               +78 kg.

1.Ćulum Žarko, Rekord                                1. Žabić Milica, Partizan N.S.

2. Jeremić Nikola, Ruma                               2. Arsić Milica, Partizan Kraljevo

3. Dobrilović Božidar, Bezbednost N.S.        3. Stošić Anđela, 13. Maj Jagodina

3. Kostić Vladimir, Cement                           3.Bodirogić Milica, Crvena Zv ezda

5. Stajkovica Svetozar, Goč                           5. Radovanović Jovana, Slavija

5.Bulja Mladen, Dinamo                                5. Đorđić Bojana, Crvena Zvezda

 

Izveštaj sačinila

Lidija Popović

Predsednik TK DŽSS

Prof. dr Miroljub Blagojević

 


PLASMAN PO KLUBOVIMA

 

JUNIORI

mesto klub br. takmičara zlatna srebrna bronzana V mesto
1. JK CRVENA ZVEZDA 6 3
2. JK REKORD 7 2
3. JK PARTIZAN KIKINDA 3 1 1 1
4. JK CEMENT 2 1 1
5. JK DINAMO 4 1 2
6. OJK BEOGRAD 8 2 1
7. JK RUMA 5 2 1
8. JK SLAVIJA 5 1 1
9. JK ŽANDARMERIJA 2 1
9. JK PARTIZAN BEOGRAD 1 1
10. JK KINEZIS 8 4 1
11. JK BEZBEDNOST NOVI SAD 2 2
12. JK  NIŠ 4 1 2
13. JK  NOVI BEOGRAD 2 1 1
14. JK PARTIZAN BEOGRAD 8 1
15. JK KANJIŽA 1 1
15. JK TORI 3 1
15. JK SLOVEN 4 1
15. JK PANČEVO 1 1
15. JK ZEMUN 2 1
15. JK KLISA 1 1
16. JK BOR 3 2
17. JK DRAGON 1 1
17. JK PROLETER 4 1
17. JK TUTIN 1 1
17. JK TURIJA 1 1
17. JK GOČ 3 1

 

JUNIORKE

mesto klub br. takmičara zlatna srebrna bronzana V mesto
1. JK PARTIZAN NOVI SAD 6 3 1
2. JK KINEZIS 5 1 2 1
3. JK CRVENA ZVEZDA 7 1 1 1
4. JK NIŠ 3 1 1
5. JK ČUKARIČKI 2 1 2
6. JK PARTIZAN BEOGRAD 2 1
7. JK 13. MAJ JAGODINA 3 1 2
8. JK BEZBEDNOST 2 1 1
8. JK TSK TEMERIN 3 1 1
9. JK SLAVIJA 2 1 1
9. OJK  BEOGRAD 3 1 1
10. JK   PROLETER 2 1
10. JK PARTIZAN KRALJEVO 1 1
10. OJK BOR 2 1
11. JK PARTIZAN KIKINDA 2 2
11. JK CARINA 3 2
12. JK BAČKA 2 1 1
13. JK LOKOMOTIVA 1 1
13. JK DŽSB 1 1
13. JK BRUS 1 1
14. JK CEMENT 3 1
14. JK KLISA 2 1
14. JK DINAMO 1 1
14. JK BORAC LAV AVTO 2 1

PLASMAN PO TAKMIČARSKIM REGIONIMA

plasman takm. 

region

br. klubova br. takmičara zlatna srebrna bronzana V mesto
1. BEOGRAD 7 42 5 4 3 1
2. VOJVODINA 10 32 3 4 8 8
3. CEN.SRBIJA 8 25 5 7

 

plasman takm. 

region

br. klubova br. takmičara zlatna srebrna bronzana V mesto
1. VOJVODINA 3 29 3 4 6 6
2. BEOGRAD 9 20 3 1 2 5
3. CENT.SRBIJA 9 20 2 3 8 1

 

OSTVARENE KVOTE ZA 2014. GODINU

 

JUNIORI

R.B. REGION    -55 – 60 – 66 – 73 – 81 – 90 -100 +100
1. Beograd        1 1 1 2 1 3 2 1
2. Vojvodina    2 2 1 1 3 1 2 3
3. Cen.Srbija    1 1 2 1

 

JUNIORKE

R.B. REGION      – 44 – 48 – 52 – 57 – 63 – 70 – 78 +78
1. Vojvodina        3 2 1 2 3 1 1
2. Beograd            1 1 1 1 1 1
3. Cen,Srbija        – 1 3 3 1 1 2 2

 

Izveštaj sačinila

Lidija Popović

PREDSEDNIK TK JSS

Prof. dr. Miroljub Blagojević


Izveštaj u PDF formatu (za štampu) možete videti i prezeti ovde.

Plasman po klubovima u PDF formatu (za štampu) možete videti i prezeti ovde.


Galerija fotografija:

[nggallery id=78]


Komentari

Morate biti prijavljeni da biste ostavili komentar.

© 2011 WideZine. All rights reserved.