Tri svetske medalje za Srbiju

Objavio | December 12, 2013 u 2:17 pm | Nema komentara | Međunarodna takmičenja, Veterani

Na veteranskom prvenstvu sveta održanom u Abu Dhabiju naš tim se sastojao od, nažalost, samo četiri džudiste, ali je zato rezultat i ovoga puta odličan. Peto mesto je osvojio Tepavčević Radosav, kojem je medalja dva puta za dlaku izmakla, kako za ulazak u finale, tako i kasnije u borbi za bronzu. Bronzanu medalju osvojio je Rašovic Vuk, a dve srebrne medalje osvojili su, standardno svetski, Slavko Stanišić, i “novi” veteran u našim redovima Aleksandar Petković. Nadamo se da nosi pozitivna iskustva koja će preneti i drugima te da će ubuduće biti stalan deo ekipe.

Veteranske aktivnosti mozete pratiti na Fejsbuk stranici Veteran Judo Team Serbia.”