Aktuelno

Najnovije vesti

Završen Play-off PJLS

Objavio | decembar 15, 2014 u 11:42 am | Nema komentara

U Kristalnoj dvorani u Zrenjaninu ,pred mnogobrojnom publikom i televizijskim ekipama, u sportskoj atmosferi prisustvovali smo veoma kvalitetnim borbama kako u polufinalu tako i u finalnom mecu. Sami rezultati govore da su ekipe bile ujednacenog kvaliteta i da je svaka od ucesnica mogla s puno prava ocekivati pobedu i ulazak u SJLS. Ovoga puta sportska […]

Najave

Play Off Prve džudo lige Srbije u Zrenjaninu

Objavio | decembar 11, 2014 u 7:10 pm | Nema komentara

Obaveštavamo vas da će se Play Off Prve Džudo Lige Srbije   održati u Zrenjaninu u Hali sportova, u subotu 13. Decembra 2014. godine.

Takmičenja i rezultati

Bronzano odličje za Marka Vukićevića

Objavio | novembar 17, 2014 u 11:11 pm | Nema komentara

Na evropskom prvenstvu U23 održanom u Vroclavu u Poljskoj, naš Marko Vukićević zauzeo je treće mesto u kategoriji -66kg i osvojio bronzano odličje. Čestitamo!

Reprezentacija

Dve medalje na Grand Prix u Zagrebu

Objavio | septembar 16, 2014 u 7:19 am | Nema komentara

Na Grand Prix takmičenju održanom u Zagrebu 12, 13. i 14. septembra naši takmičari osvojili su dve medalje: ROGIĆ JOVANA osvojila je III mesto i bronzanu medalju u kategoriji -57 kg, KUKOLJ ALEKSANDAR osvojio je II mesto i srebrnu medalju u kategoriji -90 kg. Čestitamo našim takmičarima na postignutim rezultatima i želimo im ubuduće još […]