Najnovije vesti

Održan 26. “Judo cup Sirmium”

Objavio | novembar 21, 2014 u 4:19 pm | Nema komentara

Dana 01.11.2014.god. u Sremskoj Mitrovici održan je 26 po redu ,,JUDO CUP SIRMIUM,, za uzrast poletaraca i mlađih pionira i ostvareni su sledeći rezultati:

Najave

Raspored za III kolo PJLS

Objavio | novembar 21, 2014 u 4:38 pm | Nema komentara

Treće kolo PJLS biće održano 23.11.2014. po sledećem rasporedu: PRVI TROMEČ u Zrenjaninu a učesnici su: OJK Proleter Ruma RU Sloven RU Početak mečeva je u 17 sati DRUGI TROMEČ U Stepanovićevu a učesnici su: Borac omladinac Radnički BG Partizan KR Početak u 11 sati TRECI TROMEČ U Pančevu gde učestvuju Dinamo PA Partizan KI […]

Takmičenja i rezultati

Bronzano odličje za Marka Vukićevića

Objavio | novembar 17, 2014 u 11:11 pm | Nema komentara

Na evropskom prvenstvu U23 održanom u Vroclavu u Poljskoj, naš Marko Vukićević zauzeo je treće mesto u kategoriji -66kg i osvojio bronzano odličje. Čestitamo!

Reprezentacija

Dve medalje na Grand Prix u Zagrebu

Objavio | septembar 16, 2014 u 7:19 am | Nema komentara

Na Grand Prix takmičenju održanom u Zagrebu 12, 13. i 14. septembra naši takmičari osvojili su dve medalje: ROGIĆ JOVANA osvojila je III mesto i bronzanu medalju u kategoriji -57 kg, KUKOLJ ALEKSANDAR osvojio je II mesto i srebrnu medalju u kategoriji -90 kg. Čestitamo našim takmičarima na postignutim rezultatima i želimo im ubuduće još […]