Medalje
# Klub P M Ž 5. 7.
1.

Crvena Zvezda

Beograd

18 14 4 2 1 2 3 3
2.

Džudoka

Beograd

8 5 3 2 1 2 1
3.

Rakovica

Beograd

9 7 2 2 3 1
4.

Turija

Turija

6 1 5 2 1 1
5.

UDŽK Slavija

Novi Sad

5 4 1 3
6.

Niš

Niš

4 4 0 2 1 1
7.

Hajime

Beograd

4 1 3 1 2 1
8.

Trudbenik KORTEGA

Beograd

5 1 4 2 1
9.

Fajter

Obrenovac

4 2 2 1 1 1
10.

Partizan

Novi Sad

4 2 2 1 1 1 1
11.

Cement

Beočin

5 4 1 1 1 1
12.

Lokomotiva

Vršac

3 2 1 1 1
13.

ODŽK Beograd

Beograd

4 2 2 1 1 1
14.

Tamiš

Pančevo

3 2 1 2
15.

13. maj

Ub

7 3 4 1 2 2
16.

Žandarmerija

Beograd

7 4 3 1 1 1
17.

Vinča

Beograd

5 4 1 1 1 1
18.

Mladost Carina

Smederevo

1 0 1 1
19.

SU "Mija&Zorka"

Subotica

2 2 0 1
20.

13. maj

Jagodina

8 7 1 1 2 1
21.

Partizan

Beograd

9 4 5 1 2 3
22.

Makikomi

Beograd

3 1 2 2 1
23.

Dinamo

Pančevo

5 4 1 2 1 1
24.

Voždovac

Beograd

2 0 2 1 1
25.

Akademija Jočić

Starčevo

2 2 0 1 1
26.

ODŽK Proleter MD

Zrenjanin

5 4 1 2
27.

Šogun

Niš

1 0 1 1
28.

Leskovac

Leskovac

4 2 2 1 3
29.

SU "Extreme"

Kruševac

3 2 1 1 1
30.

Bor

Bor

5 4 1 1 1 1
31.

Kučevo

Kučevo

5 0 5 1 1
32.

Carina

Smederevo

1 1 0 1
33.

Obrenovac

Obrenovac

1 1 0 1
34.

Novosadski džudo klub

Novi Sad

2 1 1 1
35.

UDŽK Kinezis

Niš

2 1 1 1
36.

Novi Beograd

Beograd

2 1 1 1
37.

SU "Akademik SD"

Smederevo

2 1 1 1 1
38.

Ruma

Ruma

3 2 1 1 1
39.

Omladinac

Stepanovićevo

3 2 1 1 1
40.

Sirmijum

Sremska Mitrovica

4 1 3 1 1
41.

Džuns

Novi Sad

3 3 0 2
42.

Okami NS

Novi Sad

7 7 0 2 1
43.

Filoktet

Zrenjanin

1 1 0 1
44.

Vuk

Niš

1 0 1 1
45.

Banat

Žitište

2 1 1 1
46.

Spartak

Subotica

2 1 1 1
47.

Akademija Todorović

Zaječar

2 1 1 1 1
48.

Sirig

Sirig

2 0 2 1 1
49.

SU "Ipon 10"

Pirot

2 1 1 1 1
50.

LSK Laćarak

Laćarak

3 1 2 1
51.

Aleksinac

Aleksinac

4 3 1 1 1
52.

Jedinstvo

Kačarevo

1 1 0
53.

Tori

Vrbas

1 1 0
54.

Knjaz Miloš

Beograd

1 0 1
55.

Institut za džudo

Beograd

1 1 0
56.

Sportsko džudo udruženje

Požarevac

1 1 0
57.

SU Akademija Njerš Ištvan

Kanjiža

1 0 1
58.

SU "Radnički NS 021"

Novi Sad

1 1 0
59.

Kanjiža

Kanjiža

1 1 0
60.

Bambi

Požarevac

1 1 0
61.

Mladost

Bečej

2 0 2
62.

Sloven Ruma

Ruma

2 2 0
63.

Vojvodina

Novi Sad

3 0 3 1
64.

Partizan

Kikinda

5 2 3 1
65.

Džudo udruženje Karađorđević

Sokobanja

6 1 5 2