Pretraga sajta
Predstavnici Džudo saveza Srbije prisustvovali su svečanom otvaranju novog pogona durmitorske izvorske vode "Diva", sa kojom savez ima potpisan ugovor o partnerstvu i višegodišnju uspešnu saradnju.
Novi pogon punionice izvorske vode "Diva", koji se nalazi u Gornjoj Bukovici, u Crnoj Gori, otvorio je crnogorski premijer Duško Marković.
U novi investicioni projekat, prema rečima vlasnika Dive Ljuba Perišića, uloženo je više od tri miliona EUR, sa većim delom sredstava iz kreditnog aranžmana Ministarstva poljoprivrede i ruralnog razvoja. Ova investicija će dodatno zaposliti sedam radnika.
Pored već prepoznatljive prirodne izvorske vode "Diva", koja je jedan od najcenjenijih izvoznih proizvoda, ta kompanija će se na tržištu predstaviti novom niskomineralnom gaziranom vodom "Diva", kao i vodom sa različitim ukusima.
Kapacitet novog pogona biće 12 hiljada boca na sat.
23.04.2026.
ŠAMPIONAT SRBIJE - JUNIORI 2026
23.04.2026.
Dani jorgovana "Kraljica Jelena Anžujska" 2026
18.04.2026.
Todorov prvi čestitao vrhunske rezultate Majdovu i Siminu
18.04.2026.
Majdov vicešampionski, Simin bronzani na EP za seniore u Gruziji
18.04.2026.
Milan Bulaja najbolji junior u izboru Evropske džudo unije
Podelite vest na svom profilu